Rezultati školskog prvenstva Severnobačkog okruga u plivanju – oktobar 2012

Dana 18.10.2012. godine na bazenu SRC Prozivka održano je školsko prvenstvo Severnobačkog okruga u plivanju.

Učestvovalo je oko 300 dece – plivača, a postignuti su sledeći navedeni rezultati, a najbolji sa ovog takmičenja će nas predstavljati na Republičkom takmičenju osnovnih i srednjih škola u plivanju koje će se održati tokom novembra u Beogradu.

REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI1.-4. RAZRED
50 KRAUL
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Veljko Tutić“Matko Vuković”40,36,05
2Luka Rajčić“Jovan Mikić”40,36,79
3Silard Kokai“Sečenji Ištvan”40,41,01
4Matija Tonković“Miloš Crnjanski”40,41,88
5Luka Dulać“Matko Vuković”20,44,87
6Miljan Milikić“Miloš Crnjanski”30,45,46
7Zalan Čonka“Majšanski put”40,46,04
8Filip Sigulinski“J.J.Zmaj”40,49,78
9Dario Vajda“Jovan Mikić”20,50,30
10Matia Race“J.J.Zmaj”20,51,01
11Filip Zavišić“10.Oktobar”10,51,34
12Luka Imgrund“Majšanski put”20,51,51
13Miloš Zima“Sonja Marinković”30,51,83
14Luka Ivković“I.G.Kovačić”40,52,41
15Bojan Kopilović“Majšanski put”20,53,06
16Dušan Bukarica“I.G.Kovačić”40,53,80
17Nemanja Đaković“I.G.Kovačić”40,55,54
18David Kečkemeti“Sečenji Ištvan”40,56,13
19Zoltan Bata Bičkei“10.Oktobar”30,56,40
20Uroš Perović“Ivan Milutinović”20,56,70
21Milan Baćić“Sečenji Ištvan”20,56,84
22Miloš Mirosavljević“Miloš Crnjanski”30,56,96
23Nikola Broćilović“Sečenji Ištvan”40,58,50
24Milan Petrić“I.G.Kovačić”40,59,23
25Tadej Race“J.J.Zmaj”11,00;41
26Mateja Sigulinski“J.J.Zmaj”21,03;20
27Vladimir Ključik“I.G.Kovačić”21,03;31
28Miloš Janjić“I.G.Kovačić”21,03;97
29Alvaro Peres de Guzman“I.G.Kovačić”21,11;46
30Andrej Kovačević“Jovan Mikić”31,12;58
31Matej Vidaković“Miloš Crnjanski”41,13;38
32Nemanja Matijević“Ivan Milutinović”11,17;42
33Nemanja Todorov“Miloš Crnjanski”41,19;30
34Marko Stanivuković“Jovan Mikić”41,20;40
35Milan Jelić“Miloš Crnjanski”31,26;05
36Aleksa Burger“Jovan Mikić”41,36;33
37Marko Mašić“Miloš Crnjanski”41,50;46
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI1.-4. RAZRED
50 PRSNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Jovan Kaloserović“Sonja Marinković40,46,12
2Borislav Fermanović“Kizur Ištvan”40,47,72
3Andrej Pinter“Sečenji Ištvan”40,51,36
4Nemanja Radanović“Sonja Marinković40,53,82
5Dario Vajda“Jovan Mikić”21,00;19
6Ervin ŠišaSečenji Ištvan”11,02;35
7Nikola Paprić“Miloš Crnjanski”31,02;58
8Matia Race“J.J.Zmaj”21,02;73
9Vladimir Poljaković“Sečenji Ištvan”21,20;67
10Daniel Šorš“Sečenji Ištvan”1DSQ
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI1.-4. RAZRED
50 LEĐNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Luka Šipćič“Miloš Crnjanski”30,47,31
2Piere Lal“Kizur Ištvan”20,51,89
3Aleks Benaček“Majšanski put”20,57,23
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI1.-4. RAZRED
50 DELFIN
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Adriel Hajagoš“Kizur Ištvan”40,36,95
2Filip Lipaić“Kizur Ištvan”40,40,40
3Dado Brkić“Sečenji Ištvan”40,47,93
4Luka Repaš“Matko Vuković”20,55,74
5Miloš Dulać“Kizur Ištvan”11,02;39
6Dominik Kekenj“Majšanski put”11,04;08
7Marko Kampoš“I.G.Kovačić”41,04;17
8Bojan Martić“Matko Vuković”11,06;61
9Filip Zavišić“10.Oktobar”11,10;42
10Nikola Kovačević“Sečenji Ištvan”11,26;43
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE1.-4. RAZRED
50 KRAUL
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Teodora Der“Sonja Marinković”30,38,09
2Edina Patarčić“Sečenji Ištvan”40,43,68
3Ana Jošić“Sonja Marinković”30,48,64
4Isidora Radić“Sonja Marinković”40,49,78
5Aniko Olah“Majšanski put”30,49,96
6Anđela Živanović“Kizur Ištvan”20,51,04
7Melania Burza“Majšanski put”20,51,78
8Regina Tohati“10.Oktobar”20,54,56
9Mina Vukosavljević“Ivan Milutinović”10,55,72
10Milica Živković“Sonja Marinković”40,56,74
11Ena Kujundžić“Jovan Mikić”10,57,41
12Teodora Preradović“Miloš Crnjanski”21,17;35
13Lana Mirkov“I.G.Kovačić”21,25;29
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE1.-4. RAZRED
50 PRSNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Marta Megađa“Majšanski put”30,51,74
2Isidora Bajić“J.J.Zmaj”30,51,84
3Anja Slović“Jovan Mikić”40,55,48
4Jovana Spasenić“Jovan Mikić”30,56,85
5Petra Čajkaš“Kizur Ištvan”20,57,81
6Tijana Bašić Palković“Kizur Ištvan”41,00;88
7Anja Gabrić“I.G.Kovačić”41,10;18
8Olga Vrndžić“Miloš Crnjanski”31,32;87
9Anja Vučković“Miloš Crnjanski”21,41;06
10Maja Petrović“Sečenji Ištvan”4DSQ
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE1.-4. RAZRED
50 LEĐNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Tea Skenderović“J.J.Zmaj”40,44,43
2Jovana Veljović“J.J.Zmaj”30,47,89
3Iva Romić“10.Oktobar”40,49,79
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE1.-4. RAZRED
50 DELFIN
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Sara Evetović“Sečenji Ištvan”30,47,76
2Jelena Pejčić“Matko Vuković”40,53,37
3Petra Čajkaš“Kizur Ištvan”20,56,76
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI5.-6. RAZRED
50 KRAUL
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Čongor Varkulja“10.Oktobar”60,33,96
2Luka Katić“I.G.Kovačić”60,35,29
3Endre Olah“Majšanski put”60,38,15
4Luka Orovec“Majšanski put”60,38,28
5Filip Kerleta“Ivan Milutinović”50,38,47
6Balaž Farkaš“Majšanski put”50,39,16
7Viktor Varkulja“10.Oktobar”50,39,87
8Marko Vuković“Jovan Mikić”50,39,94
9Aleksandar Saulić“Sveti Sava”50,42,51
10Stefan Bijelić“10.Oktobar”60,43,10
11Levente Perna“Majšanski put”60,44,47
12Nikolas Peres de Guzman“I.G.Kovačić”50,44,60
13Jovan Ralić“Ivan Milutinović”50,46,50
14Jovan Dimitrović“Jovan Mikić”60,46,58
15Luka Šipraga“I.G.Kovačić”50,46,59
16Damir Vojnić Zelić“I.G.Kovačić”50,48,27
17Stefan Mišljenović“Jovan Mikić”60,48,31
18Aljoša Knežević“Jovan Mikić”50,49,72
19Ognjen Stevanović“Jovan Mikić”60,52,11
20Nikola Kovačić“Miloš Crnjanski”50,52,25
21Andrej Prlainović“Ivan Milutinović”60,52,70
22David Herbut“Sečenji Ištvan”50,53,94
23Lazar Ilić“Majšanski put”60,55,79
24Dario Vlaović Kovačev“Sveti Sava”50,56,26
25Nemanja Pletikosić“Sveti Sava”50,57,72
26Aleksa Stevanović“Majšanski put”50,58,48
27Strahinja Pejak“Jovan Mikić”60,58,57
28Stefan Ginal“Jovan Mikić”61,00;67
29Luka Todorović“Kizur Ištvan”51,00;86
30Đorđe Glišović“Jovan Mikić”61,01;35
31Uroš Višnjić“Miloš Crnjanski”51,01;40
32Nikola Knežević“I.G.Kovačić”51,01;93
33Luka Šeregi“Majšanski put”51,02;24
34Mark Imre“Sečenji Ištvan”51,12;78
35Vojislav Maćaš“Kizur Ištvan”51,16;45
36Mihajlo Skenderović“Sveti Sava”51,23;06
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI5.-6. RAZRED
50 PRSNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1David Hunjadi“J.J.Zmaj”60,39,24
2Uroš Spasenić“Jovan Mikić”50,40,17
3Dario Stipić“Kizur Ištvan”60,45,14
4Aleksa Dženopoljac“Kizur Ištvan”60,47,42
5Nikola Ruski“Sveti Sava”51,02;42
6Dominik Kebleš“Majšanski put”51,05;67
7Vuk Andrić“Kizur Ištvan”51,19;81
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI5.-6. RAZRED
50 LEĐNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Novak Savić“Kizur Ištvan”50,34,78
2Mihajlo Šehovac“I.G.Kovačić”60,35,99
3Aleksandar Stanković“J.J.Zmaj”60,39,87
4Dušan Marković“Kizur Ištvan”60,43,63
5Dušan Pejčić“Matko Vuković”50,43,66
6Daniel Benaček“Majšanski put”50,43,92
7Sergej Žeželj“Majšanski put”51,04;62
8Marko Vurdelja“Miloš Crnjanski”51,13;14
9Ivan Lajsner“Majšanski put”51,42;99
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI5.-6. RAZRED
50 DELFIN
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Andrej Kovačić“Majšanski put”60,37,54
2Aleksandar Horvatcki“Sveti Sava”60,38,75
3Aleksandar Morača“Đuro Salaj”60,40,25
4Danilo Đoković“Kizur Ištvan”60,41,18
5Marko Bulatović“Jovan Mikić”50,43,17
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE5.-6. RAZRED
50 KRAUL
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Olivera Pinter“J.J.Zmaj”50,36,46
2Leona Mak“Kizur Ištvan”60,36,72
3Sara Ljubović“Jovan Mikić”50,37,10
4Emanuela Bošnjak“Majšanski put”60,38,01
5Smiljana Mandić“Sveti Sava”60,39,78
6Marija Mišković“Sonja Marinković”60,42,30
7Jelena Vukosavljević“Ivan Milutinović”50,49,80
8Dušanka Mirosavić“Sonja Marinković”60,51,08
9Jovana Matijević“Ivan Milutinović”50,52,47
10Jasmina Begović“Ivan Milutinović”50,52,69
11Bojana Mamužić“Sonja Marinković”60,56,00
12Svetlana Klopan“Kizur Ištvan”60,59,45
13Selma Pitić“Ivan Milutinović”60,59,61
14Ljiljana Babić“Majšanski put”51,01;72
15Nikolina Kojić“Sveti Sava”51,05;02
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE5.-6. RAZRED
50 PRSNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Jovana Džinić“Kizur Ištvan”60,45,14
2Hana Čajkaš“Kizur Ištvan”60,46,50
3Žanet Kekenj“Majšanski put”60,46,83
4Mila Božić“10.Oktobar”50,47,85
5Sofija Radujko“I.G.Kovačić”50,50,17
6Jana Krstić“Kizur Ištvan”60,52,42
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE5.-6. RAZRED
50 LEĐNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Tamara Birkaš“Sveti Sava”50,37,11
2Evelin Burza“Majšanski put”50,48,70
3Helena Radojčin“I.G.Kovačić”50,49,43
4Katarina Radić“Sonja Marinković”50,54,86
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE5.-6. RAZRED
50 DELFIN
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Minja Vuković“Miloš Crnjanski”60,38,95
2Nina Ivanović“Kizur Ištvan”61,02;05
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI7.-8. RAZRED
50 KRAUL
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Vladimir Mickić“Kizur Ištvan”80,28,24
2Davor Mamužić“Sonja Marinković”70,28,94
3Srđan Knežević“Jovan Mikić”70,29,36
4Marcel Mak“Kizur Ištvan”80,29,41
5Adam Tohati“Majšanski put”80,29,86
6David Flajšman“Sečenji Ištvan”70,30,52
7Nikola Uzelac“I.G.Kovačić”70,34,11
8Bojan Višnjić“J.J.Zmaj”70,34,60
9Nenad Pavković“Kizur Ištvan”80,34,71
10Aleksandar Lovadinov“J.J.Zmaj”70,35,76
11Radivoje Pupovac“Majšanski put”80,36,81
12Bojan Ralić“Ivan Milutinović”80,37,22
13David Kokai“Majšanski put”80,38,04
14Srđan Klipa“Miloš Crnjanski”80,38,62
15Nikola Masnikosa“I.G.Kovačić”80,38,88
16Mark Kereši“Majšanski put”70,42,90
17Gligorije Rodić“Miloš Crnjanski”80,52,23
18Vladimir Pavlović“I.G.Kovačić”70,58,63
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI7.-8. RAZRED
50 PRSNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Florian Sandor“Sečenji Ištvan”80,38,27
2Đorđe Popović“I.G.Kovačić”70,41,80
3Arpad Perna“Majšanski put”80,49,53
4Akoš Pinter“Majšanski put”70,52,03
5Nikola Rudić“Majšanski put”70,52,36
6Endre Vekony“I.G.Kovačić”70,57,26
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI7.-8. RAZRED
50 LEĐNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Marko Šoštarec“Ivan Milutinović”70,35,35
2Edvin Patarčić“Sečenji Ištvan”80,44,50
3Nemanja Mamužić“Majšanski put”80,46,96
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACI7.-8. RAZRED
50 DELFIN
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Filip Hunjadi“J.J.Zmaj”80,28,13
2Peter Takač“Kizur Ištvan”70,44,92
3Milan Ivanišević“Jovan Mikić”70,48,91
4Stefan Ljubović“Jovan Mikić”70,51,65
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE7.-8. RAZRED
50 KRAUL
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Anja Dženopoljac“Kizur Ištvan”80,34,93
2Dajana Nikolovska“Sonja Marinković”80,37,77
3Teodora Cvijanović“Jovan Mikić”70,44,78
4Miljana Kostadinović“Miloš Crnjanski”70,47,47
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE7.-8. RAZRED
50 PRSNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Anita Bali“Kizur Ištvan”70,40,56
2Jovana Mavrak“Sonja Marinković”80,40,98
3Boglarka Nađ Kanas“Kizur Ištvan”70,46,51
4Una Tonković“Miloš Crnjanski”71,07;96
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE7.-8. RAZRED
50 LEDJNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Ivana Kaloserović“Sonja Marinković”80,38,78
2Agota Šiša“Sečenji Ištvan”70,44,54
3Nikoleta Džemastagić“10.Oktobar”80,55,83
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICE7.-8. RAZRED
50 DELFIN
Ime i prezimeškolarazredvreme
1
2
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACIsrednje škole1.-4. RAZRED
100 KRAUL
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Andrej BarnaEkonomska škola10,56,55
2Aleksa ŠehovacGimnazija10,59,90
3Aleksandar AleksićPolitehnička škola21,01;17
4Ognjen KondićPolitehnička škola31,01;45
5Akoš ČonkaGimnazija1,01;50
6Dušan BaničevićEkonomska škola1,02;25
7Marko SpasenićPolitehnička škola11,03;60
8Ivan KorponaićPolitehnička škola21,09;58
9Stevo ProročićHemijska škola1,09;75
10Aleksandar MamužićTehnička škola21,10;58
11Čaba ČardašPolitehnička škola1,16;13
12Uroš ŠtanglMedicinska škola1,19;85
13Lazar JerkovićTehnička škola31,20;73
14
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACIsrednje škole1.-4. RAZRED
100 PRSNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Damir PinterMedicinska škola1,16;25
2Leon BaliMedicinska škola11,17;14
3Martin JaramazovićGimnazija “K.D”1,23;60
4Srđan RadujkoGimnazija1,26;76
5Filip NimčevićEkonomska škola1,31;37
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACIsrednje škole1.-4. RAZRED
100 LEĐNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Bojan RaškovićEkonomska škola21,03;86
2Darko MaužićPolitehnička škola11,06;88
3Dušan RomićEkonomska škola1,18;20
4Norbert Nađ TormaPolitehnička škola1,45;06
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEČACIsrednje škole1.-4. RAZRED
100 DELFIN
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Luka NimčevićTehnička škola21,09;54
2Miloš PejčićEkonomska škola1,15;81
3Valentin BerkešTehnička škola31,16;22
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICEsrednje škole1.-4. RAZRED
100 KRAUL
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Milica ŠoštarecMedicinska škola11,03;66
2Anđela DženopoljacEkonomska škola11,10;25
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICESREDNJE ŠKOLE1.-4. RAZRED
100 LEDJNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Laura HorvatGimnazija1,15;30
2Tamara JovanovićGimnazija31,33;56
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICESREDNJE ŠKOLE1.-4. RAZRED
100 PRSNO
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Eleonora ŠišaGimnazija “K.D”1,40;66
2Dijana DavčikPolitehnička škola1,51;68
REZULTATI
okružno takmičenje osnovnih i srednjih škola Severnobačkog okruga u plivanju
DEVOJČICESREDNJE ŠKOLE1.-4. RAZRED
100 DELFIN
Ime i prezimeškolarazredvreme
1Hajnalka PamerGimnazija “K.D”1,17;43
2Tamara DerPolitehnička škola31,24;14

Ključne reči:

  • rezultati skolskog takmicenja u plivanju 2012
  • rezultati plivanja u somboru