Prijava za plivanje – Školsko prvenstvo

Polazak na školsko prvenstvo je u petak 30. novembra 2012. u 6 i 30.  na početku korzoa (ispred bivšeg bioskopa Jadran).

Sva deca moraju da imaju overene takmičarske knjižice.

Poneti užinu i vodu.

Takmičenje će se održati u Beogradu na bazenu “Milan Gale Muškatirović”.

Startna lista se nalazi na sajtu plivačkog kluba Vračar.

Sa decom putuju treneri Bojan Race i Belić Nevena.

Povratak je kasno uveče.

Дисциплина краул:
ученици I – IV разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Вељко Тутић  4 Матко ВуковићСуботица0.36,05
2Лука Рајчић  4Јован МикићСуботица0.36,79
ученице I – IV разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Теодора Дер  3Соња МаринковићСуботица0.38,09
2Едина Патарчић  4Сечењи ИштванСуботица0.43,68
ученици V- VI разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Чонгор Варкуља  610. ОктобарСуботица0.33,96
2Лука Катић  6Иван Горан КовачићСуботица0.35,29
ученицe V- VI разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Оливера Пинтер  5Јован Јовановић ЗмајСуботица0.36,46
2Леона Мак  6Кизур ИштванСуботица0.36,72
ученици VII – VIII разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Владимир Мицкић  8Кизур ИштванСуботица0.28,24
2Давор Мамужић  7Соња МаринковићСуботица0.28,94
ученице VII – VIII разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Ања Џенопољац  8Кизур ИштванСуботица0.34,93
2Дајана Николовска  8Соња МаринковићСуботица0,37,77
ученици средњих школа
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Андреј Барна  1Економска школа Боса Милићевић Суботица0.56,55
2Алекса Шеховац  1Гимназија Светозар МарковићСуботица0.59,90
ученице средњих школа
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Милица Шоштарец  1Медицинска школаСуботица 1.03,66
2Анђела Џенопољац  1Економска школа Боса МилићевићСуботица1.10,25
Дисциплина прсно:
ученици I – IV разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Јован Калосеровић  4Соња МаринковићСуботица0.46,12
2Борислав Фермановић  4Кизур ИштванСуботица0.47,72
ученице I – IV разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Марта Мегађа  3Мајшански путСуботица0.51,74
2Исидора Бајић  3Јован Јовановић ЗмајСуботица0.51,84
ученици V- VI разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Давид Хуњади  6Јован Јовановић ЗмајСуботица0.39,24
2Урош Спасенић  5Јован МикићСуботица0.40,17
ученицe V- VI разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Јована Џинић  6Кизур ИштванСуботица0.45,14
2Хана Чајкаш  6Кизур ИштванСуботица0.46,50
ученици VII – VIII разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Флориан Шандор  8Сечењи ИштванСуботица0.38,27
2Ђорђе Поповић  7Иван  Горан  КовачићСуботица0.41,80
ученице VII – VIII разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Анита Бали  7Кизур ИштванСуботица0.40,56
2Јована Маврак  8Соња МаринковићСуботица0.40,98
ученици средњих школа
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Дамир ПинтерМедицинска школаСуботица1.16,25
2Леон Бали  1 Медицинска школаСуботица 1.17,14
ученице средњих школа
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1Елеонора ШишаГимназија Костолањи ДежеСуботица1.40,66
2Дијана ДавчикПолитехничка школаСуботица1.51,68
Дисциплина леђно:
ученици I – IV разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Лука Шипћич  3Милош Црњански Суботица0.47,31
2Пиере Лал  2Кизур ИштванСуботица0.51,89
ученице I – IV разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Теа Скендеровић  4Јован Јовановић ЗмајСуботица0.44,43
2Јована Вељовић 3Јован Јовановић ЗмајСуботица0.47,89
ученици V- VI разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1Новак Савић  5Кизур ИштванСуботица0.34,78
2Михајло Шеховац  6Иван Горан КовачићСуботица0.35,99
ученицe V- VI разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Тамара Биркаш  5Свети СаваСуботица0.37,11
2Евелин Бурза  5 Мајшански путСуботица0.48,70
ученици VII – VIII разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Марко Шоштарец  7Иван МилутиновићСуботица0.35,35
2Едвин Патарчић  8Сечењи ИштванСуботица0.44,50
ученице VII – VIII разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Ивана Калосеровић  8Соња МаринковићСуботица0.38,78
2 Агота Шиша  7Сечењи ИштванСуботица0.44,54
ученици средњих школа
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Бојан Рашковић 2Економска школа Боса МилићевићСуботица1.03,86
2Дарко Маужић  1Политехничка школаСуботица1.06,88
ученице средњих школа
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Лаура ХорватГимназија Светозар МарковићСуботица1.15,30
2Тамара Јовановић  3Гимназија Светозар МарковићСуботица1.33,56
Дисциплина делфин:
ученици I – IV разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Адриел Хајагош  4 Кизур ИштванСуботица0,36,95
2Филип Липаић  4Кизур ИштванСуботица0.40,40
ученице I – IV разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Сара Еветовић  3Сечењи ИштванСуботица0,47,76
2 Јелена Пејчић  4Матко ВуковићСуботица0.53,37
ученици V- VI разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Андреј Ковачић  6Мајшански путСуботица0.37,54
2Александар Хорватцки  6Свети СаваСуботица0.38,75
ученицe V- VI разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Миња Вуковић  6Милош ЦрњанскиСуботица0.38,95
2Нина Ивановић  6Кизур ИштванСуботица1.02,05
ученици VII – VIII разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Филип Хуњади  8Јован Јовановић ЗмајСуботица0.28,13
2Петер Такач  7Кизур ИштванСуботица0.44,92
ученице VII – VIII разреда
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1
2
ученици средњих школа
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Лука Нимчевић  2Техничка школа Иван СарићСуботица1.09,54
2Милош ПејчићЕкономска школа Боса МилићевићСуботица1.15,81
ученице средњих школа
р.бр.Име и презиме, разредНазив школеОпштинаВреме
1 Хајналка ПамерГимназија Костолањи ДежеСуботица1.17,43
2Тамара Дер  3Политехничка школаСуботица1.24,14

Ključne reči:

  • andrej kovacic subotica
  • skolsko takmicenje plivanje 2016