Pioniri Spartaka DRUGI, kadeti TREĆI u Srbiji

image-e0843c0ada4808416d57a17a8d7ac9b3fcbe847912381e1c53d4d560db62728e-VProteklog vikenda Pirot je bio domaćin najznačajnijeg i svakako, najkvalitetnijeg plivačkog takmičenja ove godine za mlađe uzrasne kategorija. U tri dana na Zimskom prvenstvu Srbije nadmetali su se kadeti ( 12-14 godina) i pioniri (10 – 12 godina).

PIONIRI SPARTAKA DRUGI U SRBIJI

20. marta održano je Zimsko prvenstvo Srbije u plivanju za pionire. Na ovom takmičenju učestvovalo je ukupno 250 takmičara iz 34 kluba Srbije.

U ovako izuzetno jakoj konkurenciji naši plivači su zauzeli DRUGO mesto.

Osvajači medalja:

image-d3b227f48cb64ab17976132f4cecb1cffc54abcc74d259daf74874b9652331a7-V

KOLTIN NIKOLA, zlatna medalja u disciplini 100 prsno i srebrna u disciplini 200 mešovito

  • Muška štafeta 4x50m slobodno, u sastavu Dulać Luka, Timarac Lazar, Koltin Nikola i Gencel Andor, srebrna medalja.
  • Mešovita štafeta ( dva dečaka i dve devojčice) 4×50 slobodno, u sastavu Romić Vanja, Crnković Dunja, Barši Marko i Nikolić Danilo, srebrna medalja.
  • Muška štafeta, 4×50 mešovito, u sastavu  Dulać Luka, Timarac Lazar, Koltin Nikola i Gencel Andor, bronzana medalja.

DSCF1619

Sastav ekipe koji je zauzeo drugo mesto u Srbiji:

Dečaci: Koltin Nikola, Gencel Andor, Dulać Luka, Timarac Lazar, Tepavac Andrija, Kekenj Dominik, Nikolić Danilo, Šebek Kristijan, Zavišić Filip, Barši Marko.

Devojčice: Obradović Nađa, Crnković Dunja, Romić Vanja i Babić Taša.

KADETI SPARTAKA TREĆI U SRBIJI

Dva dana ranije, 18. i 19. marta, takođe u Pirotu održano je Zimsko prvenstvo Srbije u plivanju za kadete. Na ovom takmičenju učestvovalo je ukupno 230 takmičara iz 34 kluba Srbije.

U ovako izuzetno jakoj konkurenciji naši plivači su zauzeli odlićno TREĆE mesto.

Osvajači medalja:

image-8f6f5370a858a5a5ab6f1abc9433fc74e64bb8fba6d68d9c45dfbb984cd8b777-V

Bajusz Petra, zlatne medalje u disciplinama 200m prsno i 400m mešovito

DSCF8147

Der Teodora, tri bronzane medalje u disciplinama 200 i 800 slobodno i 200m mešovito.

Anja za sajt

Zubelić Anja, bronzana medalja u disciplini 200m prsno.

  • Ženska štafeta 4x50m slobodno, u sastavu Evetović Sara, Zubelić Anja, Bajusz Petra i Der Teodora, srebrna medalja.
  • Ženska štafeta 4x50m MEŠOVITO, u sastavu Evetović Sara, Zubelić Anja, Bajusz Petra i Der Teodora, srebrna medalja.
  • Mešovita štafeta ( dva dečaka i dve devojčice) 4×50 MEŠOVITO, u sastavu Evetović Sara, Hajagoš Adriel, Fermanović Borislav i Der Teodora srebrna medalja.
  • Muška štafeta, 4×50 mešovito, u sastavu  Kaloserović Jovan, Radanović Nemanja, Mirosavić Strahinja i Hajagoš Adrielbronzana medalja.

 

image-88cb6531d0fc8be93b63428f8d26a883ca51b272b6309dbeef93f68c75fcb99c-VSastav ekipe koji je zauzeo treće mesto u Srbiji:

Dečaci: Fermanović Borislav, Hajagoš Adriel, Kaloserović Jovan, Radanović Nemanja, Mirosavić Strahinja, Tutić Veljko i Bedić Andrej.

Devojčice: Bajusz Petra, Megađa Marta, Zubelić Anja, Der Teodora i Evetović Sara.

 

 

Ključne reči:

  • Dulac luka